Ankara Arçelik Servisi
5 (6)

Kategori: Beyaz Eşya Servisi | 0

Ankara Arçelik Servisi

ankara arçelik servisi

Ankara Arçelik Servisi olarak müşteri temsilcilerimizi güler yüzlü bir hizmetle sizlerle özel olarak ilgilenir. 24 saat boyunca çalışan alanında uzman müşteri temsilcilerimize arzu ettiğiniz bir vakitte ulaşabilirsiniz. Servis talebinde bulunduğunuz gün uzman kadro ve tam donanımlı servis araçlarımız ile sizlere profesyonel bir hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Ankara Arçelik Servisi hizmet hattımızdan bizlere ulaşarak servis kaydı oluşturabilir, son derece kaliteli bir hizmeti hemen alabilirsiniz.

Kurumsal bir hizmet veren firmamız enerjik ekip çalışması ile devamlı olarak yenilikleri takip eder. Girişimci bir ruha sahip olan uzman ekibimiz sundukları yaratıcı çözümler ile son derece kararlı olduklarını gösterir. Siz müşterilerimizin isteklerini her zaman en iyi şekilde karşılarken adetli olmak ve karşılıklı yarar sağlamak bizim oldukça önemlidir. Aynı zamanda iş ahlak kurallarına uygun olarak davranmak, iyi niyetli ve anlayışlı olmak değer verdiğimiz noktalar arasındadır.

Güvenilir, dürüst ve güler yüzlü olmayı ilke edinen Ankara Arçelik Servisi sizlere karşı sorumluluklarını farkında bir şekilde her zaman güler yüzlü hizmet sunar.

Ankara Arçelik Servis Desteği

Servisimizin asıl amacı siz değerli tüketicilerin Arçelik marka ürünlerinden ve geniş servis ağından her daim övünerek adından bahsetmesidir. Tüketici memnuniyetini her zaman ön planda Ankara Arçelik Servisi, müşterilerinin kullanmakta oldukları ürünlerde sıklıkla karşılaşan hataları, Arçelik ürünlerinin verimliliğini, servis personellerinin sizlere doğru ve çözüm odaklı bir şekilde davranıp davranmadığı bizler tarafından değerlendirmeye tabi tutulur.

Aynı zamanda sizlerin soru ve sorunlarınızı çözerken üst düzeyde hizmet verilmesi hem bizler için hem de sizler için oldukça önemlidir. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için servis desteğimiz her an hazır durumda bekler. Sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeyi borç bilen servisimize güvenmenizi ve ürünlerinize kendi ürünlerimizmiş gibi sahip çıkacağımızı bilmenizi isteriz.

Müşteri Odaklı Servis Desteği

Arçelik marka ürün tüketicileri bizler için her zaman değerli olmuştur. Sizlerin ihtiyaçlarınızı analiz ederek bu konularda yardımcı olmak servisimizin asıl hedefleri arasında yer alır. Ankara Arçelik Servisi, müşteri temsilcileri ile iletişime geçildiği ilk andan itibaren teknisyen ekipler tüm soru ve sorunlara tam anlamıyla çözüm bulabilmek için doğru ve en iyi hizmeti sizlere sunar Her zaman müşteri odaklı olan servis sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Hızlı ve Kaliteli Servis Desteği

Servisimize başvuran Arçelik markalı ürünlerin siz değerli kullanıcıları uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizler en hızlı şekilde hizmet verir. Her gün farklı problemler ile karşılaşan teknik personelimiz bu sayede büyük bir çabukluk ile size gerekli olan çözümü sunar. Arçelik markalı ürünler ile ilgili en yeni gelişmeleri ve metodları bilen servis çalışanlarımız sayesinde satın aldığınız ürünlerle ilgili tüm detayları kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu sayede bütün aletleri kullanma talimatlarına uygun ve ustalıkla kullanabilirsiniz.

Sizlere hızlı ve kaliteli teknik destek hizmeti veren Ankara Arçelik Servisi ile her türlü ürün için en kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.

Ankara Arçelik Servis Hizmetleri

Ankara Arçelik Servisi olarak sunduğumuz hizmetler aşağıda mevcuttur;

Beyaz eşya teknik servisi,

Kombi servisi,

TV servisi,

Klima teknik servisi.

Evlerinizde ya da ofislerinizde yer alan buzdolabı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve TV gibi ürünlerin arızalanması durumunda hemen Ankara Arçelik Servisi olarak bizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Bıraktığınız arzı kaydı sonrasında sahada çalışmalarına devam eden teknik servis ekiplerimize en kısa sürede iletir. Teknik ekibimiz kendilerine ulaşan kayıtlara aynı gün içerisinde geri dönüş yaparak sizlerden müsait olduğunuz gün ve saat için randevu belirler.

Alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz randevu saatinden yaklaşık bir saat önce sizlere hatırlatma yapar. Randevunuz kesinleştikten sonra evinize ya da ofisinize gelen ekibimiz her türlü hijyen kurallarını uygular. Oldukça titiz ve temiz çalışan ekibimiz aynı gün içerisinde sorununuza hemen çözüm bulur. Teknik personellerimiz tarafından takılan bir yedek parça olursa servis garantisi verildikten sonra ekibimiz adresinizden ayrılır.

Sizlere son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet veren personellerimiz için her daim müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bu sebeple Ankara Arçelik Servisi olarak hem hafta sonları sorun yaşayabilecek hem de hafta boyunca çalışan Arçelik ürün kullanıcıları için hafta sonu nöbetçi servis de hazır durumda sizi bekler.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?  

Firmamız Ankara’da siz değerli Arçelik markası kullanıcılarına kurumsal yapısıyla hizmet sunar.  Ankara Arçelik Servisi güler yüzlü, alanında uzman personelleri ve teknik ekibiyle her zaman profesyonel bir anlayışla yanınızda olur. Belli bir misyon ve vizyonu olan firmamız yaptığı çalışmalar sayesinde yolunda emin adımlar ile ilerler. Hizmet veremeye başladığı ilk günden bu yana yenilikçi yaklaşımı ile gelişmeye devam eder.

Siz değerli kullanıcılar sayesinde her geçen gün büyümeye devam eden firmamız, günlük servis kotasını büyük ölçüde artırarak kararlılıkla önüne bakar. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz güler yüzlü ve anlayışlı bir şekilde sizlerin sorunları ile birebir ilgilenir. İstediğiniz an ulaşabileceğiniz personellerimiz soru ve sorunlarınızı teknik ekibe ilettikten sonra Ankara Arçelik Servisi olarak uzman ekibimiz ve tam donanımlı servis araçlarımız ile sizlere hizmet sunmak için sabırsızlanır ve mutluluk duyarız.

Ankara Garantili Bakım Servisi
tatliteknikservis.com
5 yıldız verin indirim kazanın